Dasma Favor Idea: Personalizuar çokollatë Hershey-së

18 dhjetor 2007 ngaNdiqni Mua më Pinterest

çokollatë të personalizuar për Hershey

Ja një ide e shkëlqyer favor të dasmës për mysafirët tuaj. Bar i Hershey çokollatë-së është një preferuar klasik në të gjithë botën, me Kiss qënit një trajtojnë parti popullore për të dy fëmijët dhe të rriturit. A e dini se ata ofrojnë çokollata të personalizuar për dasma, ditëlindje, dhe palët e tjera? Zgjidhni mes tradicionale çokollata Hershey-së (Kisses, Minatures, dhe të rregullta) dhe kanë ata të paketuara në fletë metalike të bukur të personalizuar. Ata kanë marrë shumë të harton për të zgjedhur nga dhe ju mund të përfshijnë tekstin personalizuar në këmishë si emrat tuaj dhe datën e dasmës tuaj.

Çokollata personalizuar Hershey-së mund të porositen online nga faqet e internetit si Hersheys Përfundoi .


Foto
Related Posts

Share Kjo

Ndiqni Mua më Pinterest

3 Comments

  1. Ju gjithashtu mund të përdorni këtë për Chocnuts! : D Kam dhënë një shkarko për template Photoshop mbi My Tagalogisht Dasma , mendoj pwede Rin yan sa Hersheys, por ju do të duhet për të rregulluar përmasat.

Trackbacks / Pingbacks

  1. DIY Favor Dasma Packaging | shoqëruese e nuses Dresses Blog - [...] qese letre është më e përshtatshme për favore të vogla të martesës të cilat vijnë në grupe, të ngjashme me çokollatë të personalizuar, apo papeshë ...

Lini një Koment

Kalo në faqen tonë celular