Warning: fopen(/home/wedding/public_html/wp-content/gt-cache/sq/_sq_wedding-dress_perfect-wedding-gown-at-affordable-price-how-to-get-it-right) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/wedding/public_html/wp-content/plugins/global-translator/translator.php on line 1183

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/wedding/public_html/wp-content/plugins/global-translator/translator.php on line 1184

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/wedding/public_html/wp-content/plugins/global-translator/translator.php on line 1188

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/wedding/public_html/wp-content/plugins/global-translator/translator.php on line 1190
Fustan Dasma Perfect me çmim të volitshme: Si për të marrë atë të drejtë | Wedding Dresses martesor

Fustan Dasma Perfect me çmim të volitshme: Si të merrni atë të drejtë

22 shtator 2011 ngaNdiqni Mua më Pinterest

Një fustan dasmës duhet të jetë i këndshëm, elegante dhe ende buxhet. Çdo nusja dëshiron të zbukuro një fustan dasmës që do të bëjë të saj duken mrekullueshëm. Megjithatë, me kaq shumë shpenzime të tjera në kokë, ai bëhet i pamundur për të tejkalojnë buxhetin për atë trupmadh sy me çmim projektuesi. Këtu, ne kemi listuar disa këshilla pazar. Nëse ju keni filluar vetëm në kërkim për këtë fustan përsosur dasmës, kjo me siguri do të ju ndihmojë jashtë. Ndiqni këto këshilla dhe për të gjetur një fustan përsosur dasmës në çmim të volitshme.

1. E di saktësisht se çfarë doni
Para se të shkojnë në drejtim të dyqanit të ketë një ide të drejtë si çfarë lloj fustan jeni duke kërkuar për. Shkruaj një ide të drejtë në mendjen tuaj, në mënyrë që, kur ju afroheni designers, ju do të dini se si për të përshkruar pamjen që ju dëshironi. Do të jetë një pak më të matur, ose do të jetë një fustan të bukur top e madhe? Përveç që ju duhet të dini buxhetin e duhur për llojin tuaj dhe ju duhet të jetë shumë e qartë se ju nuk do të shpenzojnë më shumë se buxheti i planifikuar për fustan tuaj.

2. Punësimin e një profesionist për të bërë një
Ju gjithmonë mund të punësojë një profesionist për të bërë fustan të përsosur për ju. Ju mund të shpjegojë duken, dizajn dhe stil për projektuesi, ose nga një libër të projektimit, ose nga ajo që ju keni konceptuar, dhe për të marrë projektuesi për të hartuar atë për ju. Kjo mënyra që ju mund të merrni fustan projektuesi me çmim të lartë ulur në një kosto të buxhetuara.

3. Të jetë i durueshëm, ju do të gjeni atë
Zog hershme merr rra tij, kështu do të jeni. Ju keni skemë e fustan tuaj në mendjen tuaj në mënyrë që të fillojë kërkimin për fustan tuaj në hershme dhe të sigurt dhe të vendosur se nuk do të vendosen për asgjë më pak. Mos harroni të jetë i durueshëm dhe të bëjë një shumë të kërkimit para se të përfundojë në asgjë. Roam, vizitoni dhe dritare dyqan një sasi e konsiderueshme e dyqaneve. Mbani gjuetisë për fustan të mirë me çmimin më të mirë. Bëni një shënim të një projektuesi ose një veshje të veçantë, ju mund të keni pëlqyer.

4. Shkoni në për ndryshimet
Gowns kanë tags çmim më të ulët kanë tendencë që të ketë një minimum detaje të ndërtimit. Ata do të kenë dekoratë minimale si të nënvizuar, boning apo laces. Nëse ju jeni të kënaqur me një nga gowns, ju gjithmonë mund të keni të ndryshuar nga dikush tjetër dhe për të përmirësuar në mënyrë që të duket e ngjashme me atë në ato dyqane martesor. Kjo metodë do të ndihmojë në uljen poshtë koston.

5. Provoni këto gowns e çmimeve në fund të lartë
Madje edhe kur ju nuk jeni duke shkuar për këto gowns çmim të lartë që ju gjithmonë mund të keni një vështrim në ta dhe të provoni ato. Gjëja më e rëndësishme për të mbajtur mend është se ju duhet të mbani në mend mënyrën që ju ndjeni kur ju jeni në këto gowns. Tentimi ato gowns do t'ju ndihmojë të vendosni detajet e provës të cilat ju mund të përdorni, ndërsa më në fund zgjidhjen e poshtë për një fustan.

6. Sasia e madhe e hulumtimit ndihmon
Shikoni kudo për të mirë të marrëveshjeve. Kërkim në internet për çmimet fustan është alternativa më e mirë, sepse një shumë prej kompanive të ofrojnë ulje dhe ju do të jetë në gjendje për të kapur një çmim të ulura. Para se ju të gjeni mundësi të përsosur, ju do të keni hulumtuar tashmë shumë.

Rreth autorit: Amanda Kidd është një bloger i pasionuar i cili dashuron me shkrim në martesë dhe portalin e modës. Ajo shpesh përfshin artikuj si unaza martese , dekor, gowns dhe ftesat. Ajo tani është duke planifikuar për të shkuar një hap më tej dhe të fillojnë Blogging në portalin muajin e mjaltit .
Related Posts

Share Kjo

Ndiqni Mua më Pinterest

1 Koment

  1. Anita

    Post i madh! I bërë disa kërkime çdo ditë të vetme, krahasoni çmimet, dhe unë mendoj se unë më në fund e di se çfarë dua!

Trackbacks / Pingbacks

  1. Dasma e mia Dress Kërko | WedBlog - [...] gjallë shtator e shtunë, do të jetë mbrëmja se njerëzit do të gjejnë në çdo kohë të vështirë për të gjetur fustan dasmës. ...

Lini një Koment

Kaloni në faqen tonë celular