Dresses Wedding moderne nga pranvera Amanda Wakely 2013

16 maj 2012 ngaNdiqni Mua më Pinterest

Amanda Wakely mund të jetë një njeri i panjohur në skenën amerikane martesor, por unë nuk do të jetë i befasuar nëse ajo bëhet një emër të familjes si Vera Wang pas disa sezone. Në disa vitet e fundit, ky projektuesi me qendër në Londër ka arritur të kap vëmendjen e famshëm më të mirë-veshur, të paturit e gowns projektuar për Scarlett Johansson, Dita Von Teese, Demi Moore, Kate Beckinsale, dhe më shumë. Unë nuk e di pse unë kurrë nuk kam dëgjuar e saj deri më tani, sepse unë jam i çmendur në lidhje me planet e saj! Krijimet e saj të fundit për pranverë 2013 janë vendosur joshës dhe elegant, por edhe devijojnë nga silhouettes tradicionale dhe detaje të parashikueshme pa qenë shumë rrënjësisht të ndryshme. Në një treg martesor përmbytur me dantella, tyl, tafta dhe, wedding dresses moderne Amanda Wakely janë një frymë shumë të nevojshme e ajrit të freskët. Kush do të jetë emri tjetër i madh që të veshin një nga krijimet e saj të mahnitshme? Kushdo që ajo është, unë jam xheloz e saj tashmë. Shikoni wedding dresses mia të preferuar Amanda Wakely nga ky sezon!

Mbi: një fustan joshës grek-frymëzuar shfaqur një top studded bukur, embellished cinched bel, dhe një pantallona të gjera pleated rrjedhin. Kjo veshje tim të preferuar në mbledhjen, dhe unë do të martohen në një rrahje zemre për këtë fustan!

Një marrë moderne në veshje borive. Pleats kujdes-rregulluar diagonale shtuar interesin vizuale dhe të nxjerrë në pah bel dhe hips - të përsosur për nuset me organet atletike.

Fit për një diva, ky fustan stoli komandat vëmendje me perde e saj mahnitëse dhe pëlhurë swishy. Një kofshë-lartë çarë e bën këtë fustan sexy pa shumë demaskuese.

Një fustan asimetrike të pastër dhe të thjeshtë, të përsosur për nuset që do të ketë më tepër një siluetë të mirë të flasin për veten e saj mbi embellishments ndërlikuar.

Ky fustan cinched kolonë është vetëm gjë për të treguar off kthesa mrekullueshëm hourglass. Një neckline vrimë e çelësit jep një aluzion e copëtim, të cilat ndoshta do të përzënë dhëndërit çmendur gjithë natën.

Një fustan i thjeshtë strapless me një figurë-hugging korse krye luan në trendin peplum me fishekzjarre anësore të vogla.

Ky fustan ruched është vendosur sexy pa zbuluar shumë.

Pleats strukturuara bie nga lart poshtë buzë e këtij loqkës fustan qafë. Bustiere ka disa beadwork mrekullueshëm - kam dëshirë mund të shoh atë deri afër!

E fundit, por padyshim jo më pak, një fustan modës-përpara duke shfaqur një bust absolut të mbuluara mirë dhe sleeves fluttering. Kjo është lloj i veshjes që duket po aq mahnitëse mbi një njeri i famshëm në qilim të kuq si në një nuse vjen turp moderne në këmbë poshtë rresht kishës.

Foto
Lini një Koment

Kalo në faqen tonë celular