Warning: fopen(/home/wedding/public_html/wp-content/gt-cache/sq/_sq_site-news_how-to-choose-the-right-wedding-lingerie) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/wedding/public_html/wp-content/plugins/global-translator/translator.php on line 1183

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/wedding/public_html/wp-content/plugins/global-translator/translator.php on line 1184

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/wedding/public_html/wp-content/plugins/global-translator/translator.php on line 1188

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/wedding/public_html/wp-content/plugins/global-translator/translator.php on line 1190
Si te Zgjidhni drejta femrash Dasma | Dresses martesor Dasma

Si te Zgjidhni drejta femrash Dasma

29 prill 2009 ngaNdiqni Me në Pinterest

Edhe pse askush tjetër por burri juaj i ri do të shihni se, të brendshme femrash që veshin nën fustan dasmës tuaj mund të bëjë një ndryshim të botës. Sytjena drejtë, pantyhose, dhe shapewear do të ndihmojë të përcaktojë formën tuaj dhe të bëjnë të duken të madhe në ditën tuaj të dasmës. Lexo më të gjetur se si të zgjedhin të brendshme femrash të drejtë martese.

Pazar për të brendshme femrash dasmës duhet të vijë pasi të keni zgjedhur fustan dasmës tuaj. Edhe pse ju mund të joshet për të dyqan për sende xhingla të bardhë sapo ju të angazhuar, të brendshme femrash që veshin do të varet nga ulja e veshje tuaj të dasmës. Një fustan strapless, për shembull, do të kërkojë një sytjena të ndryshme se një fustan me mëngë.

Pyetni sallon martesor të rekomandojë stilin e drejtë bra për veshje. Pastaj merrni pajisur në mënyrë profesionale. Veshur sytjena gabuar në gjatësi të gabuar do të bëjë që ju duken saggier ose më të rënda se ju në të vërtetë janë.

Pasi ju e dini masën tuaj bra, zgjidhni një bra longline. Një sytjena Longline është lloji që fastens në vogël e mbrapa tuaj dhe ka një efekt delikat korse në trung. Kjo sytjena me dhunti të shumta mund të jetë i veshur me pothuajse çdo lloj të fustan dasmës dhe është shumë hije për shumicën e llojeve të trupit.

Në qoftë veshje e dasmës tuaj ngjitet në ijet tuaja, ose ju keni fituar ndjeshëm peshë, veshur shapewear do të shkatërroj çdo bulges ju mund të keni. Megjithatë, në qoftë se vishen juaj ka një skaj të plotë, ju do të nuk nevojë për ndonjë.

Kur në dyshim, kërkoni ndihmën e agjent shitje në dyqan të brendshme femrash! Ata do të jenë në gjendje të rekomandojë të brendshme femrash të përsosur për ju. Të sjellë një foto të veshjes dasmës tuaj për referencë.

Kreditit Foto
Related Posts

Tags

Share Kjo

Ndiqni Me në Pinterest

1 Koment

  1. Për të brendshme femrash elegante martesor, shikoni femrash Diva! Markat si Shirley e Hollivudit, Dreamgirl dhe Moments Elegant bërë tepër i përsosur për natën tuaj të dasmës.

Trackbacks / Pingbacks

  1. Sexy brendshme femrash martesor | Gowns Dasma dhe martesor gowns - [...] ju ka dhënë këshilla se si për të zgjedhur drejtë martese femrash dhe një fustan sexy wedding meriton një sexy ...
  2. Samantha vesh një veshje e dasmës | shoqëruese e nuses Dresses Blog - linjat e [...] panty, që do të çojnë në rrugë të gabuar nga një madhësi të shikoni tuaj. ne tregojnë sjelljen tuaj të brendshme femrash martesor së bashku ...

Lini një koment

Kalo në faqen tonë celular