Martesor Armoire Spring Summer 2 ...

28 korrik 2012 nga

Armoire Bridal Spring Summer 2012 Collection

Unë jam një tifoz i madh i pak Offbeat, wedding dresses moderne dhe këto gowns bukuroshe nga Malajzia bazuar martesor Armoire është pikërisht ajo që ...

lexoni më shumë

Dresses Wedding Topshop By Ric ...

11 korrik 2012 nga

Dresses Wedding Topshop By Richard martesor Nikoll

Është bërë e pazakontë për markat e shitjes me pakicë për të shtuar një koleksion të veshin martesor në dyqanet e tyre. Kohët e fundit, Topshop nisur tyre ...

lexoni më shumë

Rastesishme Dresses Wedding nga Fr ...

9 korrik 2012 nga

Rastesishme Dresses Wedding nga njerëz të lirë IATA 2012

Nëse ju do të më rrëmbej një fustan të dasmës nga një dyqan rrugë të lartë në vend të gjetjes së pajisur për një fustan "vërtetë" e dasmës, ...

lexoni më shumë

Reem Acra martesor Pranvera 2013 C. ..

6 korrik 2012 nga

Reem Acra Spring 2013 Mbledhja martesor

Një nga pikat kryesore të tregut të këtij viti martesor ishte 2013 Reem Acra në pranverë martesor mbledhjes - dhe wow, atë që një ...

lexoni më shumë

Chad Ochocinco dhe Evelyn Loza ...

6 korrik 2012 nga

Chad Ochocinco and Evelyn Lozada using social media as part of their wedding celebration

Chad Ochocinco i Dolphins Miami u martua më 4 korrik, dhe ai e mori për Twitter llogarinë e tij të mbajtur pasuesit e tij 3,571,273 ...

lexoni më shumë

Douglas Hannant Pranvera 2013 Br ...

2 korrik 2012 nga

Douglas Hannant Spring 2013 Mbledhja martesor

Ka vetëm një fjalë që mund të përdoret për të përshkruar pranverë Douglas Hannant e 2013 koleksionin: dramatike. Secili nga dhjetë veshjet ...

lexoni më shumë

Çfarë Dress Dasma Will Angeli ...

15 qershor 2012 nga

Çfarë Dress Dasma A do Angeline Jolie Veshin?

Pasi lajmi i angazhimit Angelina Jolie e Brad Pitt me shpërtheu në fillim të këtij viti, tifozët dhe designers njësoj filluar salcë ...

lexoni më shumë

Manuel Mota Wedding Dresses fo ...

14 qershor 2012 nga

Manuel Dasma Dresses Mota për pranverë 2013

Prezantimi i 2013 mbledhjen Manuel Mota e pranverës martesor ishte një kënaqësi vizuale si kujtoni veshjet e dasmës me të vërtetë magjepsës ...

lexoni më shumë

Dasma elegant dhe koket shkurtër ...

11 qershor 2012 nga

Chic dhe koket Dresses Wedding Short Për vitin 2012

Gjatë sezoneve të fundit, veshjet e shkurtra e dasmës janë bërë opsione të popullarizuara në mesin e nuset që duan diçka pak të ndryshme ....

lexoni më shumë

Alyne nga Rivini Dasma Dresse ...

8 qershor 2012 nga

Alyne nga Dasma Dresses Rivini për Spring 2013

"Safe" ishte fjala që unë mendova se mund të përdorni për të përshkruar wedding dresses nga Alyne deri në pranverën e 2013 Rivini ...

lexoni më shumë

Dasma Drew Barrymore s ...

5 qershor 2012 nga

Dress Drew Barrymore për Dasma - Get Ja për më pak!

Wedding parashikuar shumë Drew Barrymore me Will Kopelman u mbajt në Kaliforni të shtunën e kaluar, dhe njerëzit nuk mund ...

lexoni më shumë

Dasma Dresses Marchesa për S. ..

4 qershor 2012 nga

Marchesa Wedding Dresses for Spring 2013

Të gjithë 2013 dresses wedding pranverë unë kam parë deri tani kanë lënë mua pafrymë dhe i mbushur me zili veshje, por e Marchesa ...

lexoni më shumë

Gowns Sexy Dasma: The Sweeth ...

31 Maj 2012 nga

Gowns Sexy Dasma: The neckline dashura

Një nga necklines sexiest ju mund të gjeni në gowns wedding formal dhe zonjat veshin është neckline dashur. Ky element dizajn ...

lexoni më shumë

Ëndrra Dasma Destinacioni Dre ...

30 Maj 2012 nga

Dresses Wedding Destinacioni i këndshëm për vitin 2012

Textures Soft, pëlhura delikate, dhe qëndisje të bukura janë vetëm disa nga përbërësit që përbëjnë martesë papeshë destinacion ...

lexoni më shumë

Sarah Shtatë Dresses Wedding fo ...

28 Maj 2012 nga

Sarah Shtatë Dresses Wedding për pranverë 2013

Kush nuk ka dashuri Sarah shtatë wedding dresses? Për pranverën e 2013, markë indie njohur për modern i tyre të marrë në cilësisë së mirë-frymëzuar ...

lexoni më shumë

Përshëndetje Dress kotele Wedding

26 Maj 2012 nga

Hello Kitty Wedding Dress

Unë outgrew Hello Kitty kur isha shtatë vjeç, por unë mendoj se disa vajza nuk janë shumë të vjetër për këtë mace të bardhë japonez nga Sanrio. ...

lexoni më shumë

1920 Wedding Dresses Style

25 Maj 2012 nga

1920 Wedding Dresses Style

Modës dekadente të 20-tat e zhurmshëm është një burim i pasur i veshjes frymëzim martese, sidomos për nuset që preferojnë stil të cilësisë së mirë ...

lexoni më shumë

Dashuria, Dasma Dresses Yu për S. ..

23 Maj 2012 nga

Dashuria, Dasma Dresses Yu për pranverë 2013

Kam parë e dëgjuar për dashuri, Yu gjatë përvjetorit të Dasma Mbretërore, kur një veshje e dasmës nga mbledhja e tyre të fundit kujtoi ...

lexoni më shumë

Old Dasma Dresses Hollivudit ...

21 Maj 2012 nga

Old Dasma Dresses Hollivudit nga Badgley Mischka pranverë 2013

Ju gjithmonë mund të llogarisin në Badgley Mischka për të deri ante për vjelje të frymëzuara wedding dresses. Kjo pranverë 2013, duo dizajn bën ...

lexoni më shumë

Mark Zuckerberg martohet colleg ...

20 Maj 2012 nga

Mark Zuckerberg marries college sweetheart Priscilla Chan

Mirësjellje Foto nga facebook faqja Mark Zuckerberg-së. Fustan Priscilla Chan e dasmës është një fustan pa mëngë të bardhë me një ...

lexoni më shumë

Të kaloni në faqen tonë celular